/Files/images/000 першокласники.png

Комунальний заклад "Харківська гімназія № 30 Харківської міської ради" вітає Вас з важливою подією у Вашій родині!

Запрошуємо Вашу дитину на навчання до нашої гімназії!

Наша адреса: вул. Харківська набережна,4
e-mail: kh.school30@gmail.com
тел. 732-16-03

ПРЕЗЕНТАЦІЙНИЙ ВІДЕОРОЛИК ПРО НАШ ЗАКЛАД ОСВІТИ

Зарахування дітей до 1-х класів відбувається відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (ЗАТВЕРДЖЕННОГО Наказом Міністерства освіти і науки України 16 квітня 2018 року № 367)

Батькам майбутніх першокласників потрібно пройти електронну реєстрацію.

Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти
Інструкція електроннної реєстрації для батьків

Перелік документів необхідний для зарахування дитини до першого класу:

- паспорт одного з батьків або документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти;

- заява одного з батьків

- копія свідоцтва про народження дитини;

- оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о.

ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ ДО 1-ГО КЛАСУ

1. З 08 квітня до 31 травня 2024 року подати заяву та документи про зарахування (можливе подовження терміну подання документів у зв'язку із запровадженням воєнного стану).

2. 03.06.2024 року (орієнтовно) видається наказ про зарахування до 1-го класу тих, хто має право на першочергове зарахування до школи (при наявності оригіналів документів).

3. З 03.06.2024 року (орієнтовно) оприлюднюється список претендентів на вільні місця

Звертаємо увагу на те, що підтвердження заяви документами в закладах освіти м.Харкова стане можливим лише у безпечний період та за попередньою домовленістю з керівництвом закладів загальної середньої освіти

Батьки (один із батьків) мають право зареєструватися та надати необхідні документи (їх копії) до будь-якого закладу освіти для зарахування на вільні місця.

Оригінали можна надати пізніше, після закінчення воєнного стану

!!!! Згідно з підпунктом 1 пункту 3 глави 1 розділу ІІ Порядку до 01 червня включно зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти. Порядок не визначає пріоритетність у зарахуванні дітей цих чотирьох категорій.

!!!! Зазначаємо, що електронна реєстрація до закладу загальної середньої освіти також не встановлює черговість зарахування, а електронна заявка не є підставою для зарахування дитини до закладу загальної середньої освіти.

Спроможність закладу

Кількість 1-х класів на 2024/2025 навчальний рік - 1