Поради прочитати цікаві та корисні книги під час дистанційного навчання.

На час дистанційного навчання гімназійна бібліотека рекомендує прочитати цікаві та корисні книги:

книги в відповідності до гімназійної програми для учнів 1- 11 класів, а також:

Андерсен Г.К.Казки.-Харків, 2013.

Винничук Ю.Чудернацькі казки.-Харків,2017.

Гессе Г.Степовий вовк.-Харків,2011.

Кутзее Дж.М.Дитинство.Молодість.Літня пора.-Харків,2011.

Лагерквіст П.Варавва.-Харків,2011.

Чому діти боліють COVID-19?

Діти різного віку можуть захворіти COVID-19. В цілому симптоми COVID-19 схожі у дітей та у дорослих, але у дітей інфекція частіше протікає в легкій та безсимптомній формі. Хоча випадки тяжкого захворювання також описані. Лікування COVID-19 у дітей в цілому не відрізняється від лікування других вірусних респіраторних захворювань. Проводиться симптоматичне та підтримуюче лікування.

На час карантину шкільна бібліотека рекомендує прочитати цікаві та корисні книги:

Видатні наукові відкриття: Для дітей середнього шкільного віку.-Харків:Фоліо,2007.-319с.

Вчимося дружити:Велика книга.Харків:Ранок,2019.-17с.

Етикет:Для дітей середнього шкільного віку.-Харків:Фоліо,2013.-317с.

Історія і таємниці медицини.-Київ:Читанка,2019.-96с.(Перша шкільна енциклопедія).

Пічон Л.Геніальні ідеї(здебільшого):Для дітей середнього шкільного віку.-Харків:Ранок,2017.

Пічон Л.Том Гейтс.Усе дивовижно(мабуть):Для дітей середнього шкільного віку.-Харків:Ранок,2017.

Природа рідного краю:Для дітей середнього шкільного віку.-Харків:Основа,2011.-319с.

Тіло людини.-Київ:Читанка,2019.-96с.(Перша шкільна енциклопедія)

Українські традиції і звичаї:Для дітей середнього шкільного віку.-Харків:Фоліо,2013.-318с.(Шкільна бібліотека.Дитяча єнциклопедія)