Любов до професії– основа майстерності бібліотекаря
гімназійна бібліотека– це багатогранний діамант, кожну грань якого відшліфовує своєю професійною майстерністю бібліотекар.
Професіоналізм, ентузіазм, комунікативні навички, вміння працювати у команді та вирішувати проблеми, ініціативність, гнучкість, інноваційність і креативність гімназійного бібліотекаря складають концепцію успіху справи, якою він займається.
Вже давно гімназійна бібліотека перестала сприйматися, як місце видачі підручників та художньої літератури. На сьогодні це потужне інформаційне середовище здатне задовольнити потреби найвибагливішого користувача. Окрім того, гімназійна бібліотека– оазис спілкування, місце, де можна знайти застосування своїм здібностям, або отримати психологічну і моральну підтримку.
гімназійний бібліотекар– учитель, до якого діти ідуть радитися, звертаються з різними питаннями.
гімназійний бібліотекар– це бібліограф, який постійно знаходиться у пошуку інформації для задоволення читацьких запитів. Інформує про нові надходження, складає рекомендаційні списки, веде систематичні й тематичні картотеки, алфавітний та систематичний каталог, оформлює передплату періодичних видань.
гімназійний бібліотекар– це бібліотекар-педагог, який завжди прийде на допомогу користувачам, учителям та учням, допоможе знайти потрібну книгу, необхідну книгу, необхідну інформацію, працює з дітьми індивідуально, проводить масову роботу.
/Files/photogallery/Дама.jpg

Сайти на допомогу бібліотекарю

Бібліотечному фахівцю
Бібліоміст