Свято Першого дзвоника

1 вересня на подвірۥї школи була проведена лінійка, присвячена святу Першого дзвоника. Директор школи виступила з урочистою промовою, привітала учнів з початком нового навчального року та зачитала офіційні листи-привітання голови облдержадміністрації М.М. Добкіна та виконуючого обовۥязки харківського міського голови, секретаря Харківської міської ради Г.А. Кернеса. Учні перших класів отримали у подарунок від Г.А. Кернеса щоденники та абетки, а учні 2,3,4 і 5 класів якраві кольорові лінійки та таблиці множення. Директор школи Шестак В.В. зазначила, що основний подарунок учням, вчителям та батькам школи від Г.А. Кернеса - це рішення сессії міської ради щодо відновлення у назві школи імені Героя Радянського Союзу С.О. Борзенка.