Акція "Нагодуй горобчика"

19 березня 2010 року у школі пройшла акція «Нагодуй горобчика». Організація відбулася за сприяння учениці 7-А класу Приходько Катерини, яка є членом Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

У заході з задоволенням взяли участь учні 3-А класу, які з цікавістю прослухали лекцію з охорони природи студентки 4 курсу біологічного факультету ХНУ ім. В.Н.Каразіна, члена Фундації Регіональних Ініціатив та доповідь про зимуючих пташок учениці Приходько К.

На завершення, малеча, з доступного для них матеріалу, під керівництвом студентів та учнів 7-а класу виготовила годівнички для пташок і отримала у них пташиний корм, привезений студентами біологічного факультету.

Частину годівничок одразу вивісили біля школи, інші – діти зобов’язалися розмістити біля своїх домівок і підгодовувати пташок.