Зустріч з ветеранами

02 вересня 2013 року в актовій залі КЗ «ЗОШ №30» відбулася зустріч учнів 7 – 11 класів з ветеранами. Петро Ємельянович Конюшенко, голова Харківського обласного Комітету Міжнародного Українського Союзу учасників війни, вручив директору школи Валентині Володимирівні Шестак почесну грамоту про передачу Меморіальної дошки, яка увіковічнює пам’ять Героя Радянського Союзу С.О.Борзенка, встановленої 8 травня 2013 року в честь 70-річчя Перемоги і 70-річного ювілею визволення Харкова від німецько- фашистських окупантів. Гості розповіли учням про події Другої світової війни, про свою участь у війні, свою долю. Акцентували увагу дітей на необхідності бути культурними, освіченими людьми, любити свою батьківщину.