День боротьби зі СНІДОМ

1 грудня світ відзначає день боротьби зі СНІДом та толерантності до ВІЛ-позитивних людей.

Його головна мета - привернути увагу суспільства до цієї проблеми.

З метою профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, зокрема, ВІЛ/СНІДу психологічною службою комунальному закладі "Харківська гімназія № 30 Харківської міської ради" були проведені низка заходів, головною метою яких було привернути увагу учнівського та педагогічного колективу до вирішення проблеми епідемії, дискримінації ВІЛ-інфікованих, толерантного ставлення до них. У школі були розміщені плакати та інформаційні стенди відповідної тематики . Серед здобувачів освіти 8- 11 класів були роздані мотиваційні постери з інформацією на дану тематику. Також всі мали можливість просканувавши Q – код переглянути фільм «Коротко про головне. Скажемо СНІДу - ні».