Свято першого дзвоника

2 вересня 2019 року проведено святкову урочисту лінійку, присвячену початку нового навчального року. Під час святкового заходу для вчителів, школярів та батьків було зачитано вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

День знань - одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне. Разом з тим, це свято об’єднує всю шкільну родину – від найменших, тих хто вперше піде до школи і стане першокласником, до серйозних старшокласників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя. Крім того, це свято всіх учителів, викладачів, батьків, бабусь та дідусів, хто з хвилюванням та гордістю збиратиме та проводжатиме рідних чад до школи.

Це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожної людини. День знань – справжнє свято мудрості, доброти і людяності. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової осяйної дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Жовтіє листя на тополі.
Летять у синяві хмарки.
Відкриті навстіж двері в школі —
Ідуть до школи першачки.