Закриття табірної зміни в пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням "Ентузіасти".

Ось і скінчив свою роботу літній пришкільний табір з денним перебуванням «Ентузіасти» при КЗ "ХЗОШ №30". Впродовж 14 днів вихованці табору брали участь у виховних заходах, конкурсах, вікторинах. Дозвілля було насичене цікавими екскурсіями до музеїв, походами в парк, кінотеатр, басейн.

Для підвищення рівня володіння англійською мовою було організовано один мовний загін. Навчанням та відпочинком у мовному загоні було охоплено 16 учнів 10-А класу.

Сьогодні в таборі відбувся святковий концерт, присвячений закриттю табірної зміни «Табір, прощавай!».

Вихованцям були вручені грамоти за активну участь у змаганнях та конкурсах, а також побажали гарного відпочинку влітку. Вихователі теж були нагороджені грамотами за роботу в таборі.

Всі учні і батьки дуже вдячні вихователям за таке чудове дозвілля.

Табір 2019

"Фотогалерея"

Літо – радісна пора,

Літу рада дітвора.

Літо – це купання в річці,

Загорання на травичці

І рибалка на зорі.

Літо раде дітворі,

Бо за літо всі зростуть,

Вітаміни запасуть,

І на осінь всі ураз

Перейдуть в наступний клас.