"Козацькі забави"

19 квітня цікаво пройшла спортивно-розважальна програма "Козацькі розваги". Гостями на заході були представники Харківського козацтва, вчителі школи, батьки та учні початкових класів. Хлоці брали участь у конкурсах, а дівчатка були найкращими вболівальницями.

Конкурси були різноманітні... У програмі учні розширили й уточнили знання про козацьку добу, козаків, їх побут, звичаї та традиції. Під час ігор учні були спритні, швидкі, сміливі, жваві. Раділи своїм перемогам. У кінці програми хлопчики 1-4 класів жваво відповідали за запитання,

Наші хлопці – справжні козаки, хіба що без оселедця та шаблі. Зате вправність, спритність і кмітливість продемонстрували не­абияку. Кожна команда придумала назву, девіз . Вони показали найспритніших та найсильніших, найвлучніших та найдружніших хлопчиків - козаків. Також учасники змогли перевірити свої знання з історії козацтва.