Засідання "круглого столу" з питань попередження злочиннності, правопорушень, насильства...

З метою правової освіти учнів, за підтримки районного управління освіти 20 квітня 2016 року на базі ХЗОШ №30 проведено круглий стіл з питань попередження злочинності, правопорушень, насильства, роз’яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх, з пропаганди здорового способу життя.

Участь у круглому столі брали начальник сектору з питань попередження правопорушень та дотримання законодавства щодо дітей служби у справах дітей Московського району Сидорчук В.М., лейтенант поліції Гончаров С.О., голова громадської організації «Фонд рятування дітей та підлітків України від наркотиків» Міславська І.Б., провідний спеціаліст - юрисконсульт Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Московського району міста Харкова Сліпченко Т.І., провідний фахівець Харківського міського центру зайнятості з профорієнтації Ромасько А.В., прокурор Харківської місцевої прокуратури №4 Баштенко А.С. і 125 учнів 7-11 класів ХЗОШ №30.