День цивільного захисту

Методичні рекомендації щодо організації, підготовки та проведення"Тижня знань з основ безпекижиттєдіяльності"

15.04.2016 в школi пройшов День цивiльного захисту, головною метою якого є навчання учнів закладу: евакуації з приміщення школи, орієнтація у надзвичайних ситуаціях при виявлені вибухонебезпечних предметів, надання першої медичної допомоги, використання індивідуальних засобів захисту.

Розпочався день з проведення урочистої лінійки. Учні 11 та 10 класів під керівництвом вчителя предмету Захист Вітчизни Погребняка В.Б. продемонстрували дії у надзвичайних ситуаціях, використання індивідуального захисту, а також надання першої медичної допомоги.

В кожному класі проведено бесіди щодо поведінки та дій під час виникнення надзвичайних ситуацій а також продемонстровано тематичні навчальні фільми.

Також було проведено конкурс на кращий плакат до Дня цивільного захисту.