Місячник з безпеки дорожнього руху

Протягом вересня у школі триває місячник з безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!»

Були заплановані заходи для проведення профілактичної роботи зі школярами. Так, 1 вересня для усіх учнів був проведений єдиний урок з безпеки дорожнього руху. Школярі актуалізували свої знання з правил поведінки пішохода на дорозі та разом з вчителями обрали безпечний маршрут до школи.

5 вересня у 9 класі була проведена виховна година у формі усного журналу «Знання правил дорожнього руху - запорука безпеки на дорозі». В 5-6 класах 6 вересня проведена інформаційно-розважальна гра «Світлофор», а в 4 класі – гра «Азбука міста». Також цього дня пройшли бесіди «Обов’язки пішохода» (8 клас), «Цифри та факти. Безпека на дорогах» (11 клас). 8 вересня відбувся конкурс на кращого знавця дорожньої розмітки.

Планується зустріч з працівником ДАІ за темою «Відповідальність за порушення правил дорожнього руху».

З 12 по 16 вересня серед школярів 5-11 класів пройде конкурс плакатів, стіннівок «Безпечне місто», бесіда-диспут «Пішоходи та водії – друзі чи вороги». Для учнів 10 класу 12 вересня заплановано бесіду з обговорення безпечної взаємодії учасників дорожнього руху. Для 5-8 класів – 15 вересня відбудеться конкурс на кращий кросворд з правил дорожнього руху. На 20-30 вересня планується: гра «Зрозумій рухи регулювальника» (3 клас), гра «Вулицями світлофорів» (2 клас), гра «Веселий світлофор» (1 клас), перегляд відеофільму про безпеку руху велосипедиста (8 клас), перегляд відеоматеріалу про безпеку руху пішоходів (5 клас) та презентація творчих проектів одинадцятикласників «Дорожній знак, якого не існує, але, на мою думку, має існувати!»

/Files/images/imagee002.jpg/Files/images/imagee005.jpg/Files/images/imagee007.jpg

/Files/images/imagee010.jpg