На «гарячу лінію» з питань захисту дітей можуть звертатися дорослі

Відтепер діти можуть отримати підтримку та пораду стосовно своїх проблем, зателефонувавши за номером Національної дитячої «гарячої лінії» 0 800 500225.

Окрім того, оперативно отримати індивідуальну консультацію стосовно порушень прав дітей зможуть також батьки, вчителі та вихователі.

Основні причини телефонних звернень — насильство над дітьми та жорстоке поводження з ними у сім’ї та з боку оточення, психологічні проблеми, негаразди у стосунках з дорослими та однолітками, майнові права дітей, питання встановлення опіки.

Дзвінки безкоштовні як зі стаціонарних телефонів, так і з мобільних усіх українських операторів.

Сервіс відкрито у Міжнародному жіночому правозахисному центрі «Ла Страда-Україна».

Консультації надають компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи та соціальні працівники.