Cвято першого дзвоника

Сьогодні у школі відбулося Свято першого дзвоника. Знову пролунав Перший дзвоник, сповіщаючи учнів, учителів, батьків про початок нового 2015/2016 навчального року.

На святі були присутні почесні гості: інженер господарчої групи районного управління освіти адміністрації Московської районної ради Сировацький М.М.,ветеран Другої світової війни , учасниця бойових дій Маіна Леонідівна Котляренко, ветеран праці, голова ветеранскої організації 101/5 Грищенко Світлана Олександрівна.

Від Харківського міського голови Г.А.Кернеса учні 1-х класів отримали Букварики Харківського першокласника, учні 1-4 класів яскраві сувенірні листівки.

Цей день запам’ятається першокласникам та іншим учням, батькам та вчителям своєю урочистістю та святковим настроєм.