Cемінар практичних психологів та соціальних педагогів

12 квітня 2011 року на базі ЗНЗ № 30 було проведено семінар практичних психологів та соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів Московського району м. Харкова.Тема заходу: «Формування у підлітків навичок здорового способу життя». Актуальність даної проблеми полягає в тому, що більшість сучасних дітей не розуміє, що можна отримувати задоволення від життя без негативних звичок та шкідливої їжі. До того ж люди, занепокоєні станом власного здоров’я, пов'язують цю проблему з поганою екологічною ситуацією і перестають працювати над покращенням фізичного стану. Ні молодь, ні доросле населення не мають інформацію про те, що серед основних причин захворювань перші місця належать психології (руйнівні емоції, заздрість, злість, гнів які позбавляють кожну людину шансів бути здоровою). Семінар організовано і проведено з метою аналізу теоретичних аспектів формування у підлітків здорового способу життя та сприяння розвитку професійних навичок практичних психологів і соціальних педагогів з цього питання.Практичний психолог школи Чаплигіна Анастасія Владиславівна та соціальний педагог Булавінцева Ольга Миколаївна поділилися з присутніми власними напрацюваннями та результатами досліджень методичної, законодавчої та нормативної бази з даної теми.Найяскравіші враження в учасників семінару залишилися від практичних вправ Чаплигіної А.В. за програмою «Рівний рівному» та вдало підібраних відеоматеріалів, саме вони викликали жваві обговорення в аудиторії. Соціально-психологічні працівники шкіл району залишили стіни школи з суттєвим багажем цінних матеріалів для роботи з даної проблеми та натхненням у погляді.