Захід на тему «Харків - місто воєнної слави»

Захід на тему «Харків - місто воєнної слави», проведений з учнями старших класів та педагогічним колективом школи № 3013.04.2011 року в школі № 30 з учнями старших класів та педагогічним колективом було проведено патріотичний захід на тему «Харків - місто воєнної слави».Захід проводився представниками Ради колективних членів Обласних ветеранських організацій при Комітеті Міжнародної Української Спілки учасників війни: Даниленко В.В. - ветераном збройних сил, ветераном підводником, членом обласної організації ветеранів - підводників, Коношенко Петром Омеляновичем - заступником комітету міжнародного Українського союзу учасників війни, керівником центру захисту правди історії ВВВ, Разумцевим Геннадієм Андрійовичем - ветераном збройних сил СРСР, членом комітету Міжнародної Української Спілки учасників війни, активного учасника військово - патріотичної роботи за напрямком - Харків місто воєнної слави.Захід проходив за таким планом:- Історія заснування м. Харкова;- Харків довоєнний;- Харків напередодні ВВВ;- Велика Вітчизняна війна;- Організація опору фашистському окупаційному режимові в Харкові й на Харківщині;- Героїчні дії Радянських воїнів на Харківщині в боротьбі з фашистськими окупантами:- Травень 1942 рік - Барвінківська військова операція;- Лютий - березень 1943 - Балаклійсько - Ізюмська військова операція. Операція «Зірка», «Стрибок».Героїчні дії військ Степового фронту в боях за визволення Харкова і Харківщини від німецько - фашистських окупантів. Операція «Полководець Румянцев».Місцями бойової слави армій Степового фронту. Увічнення пам'яті визволителям Харкова та Харківщини.Злочини фашистів у м. Харкові і на Харківщині:- Сел. Сокільники;- Дробицький Яр;- Сел. Підгірках;- Пилипівський залізничний переїзд;- Військовий госпіталь (Харківська обласна лікарня).Адміністрація школи, педагогічний колектив та учні школи дякують воїнам - ветеранам за цікаву і змістовну бесіду, що знайомить з історією рідного міста, зі славними сторінками подвигу наших батьків і дідів у Великій Вітчизняній війні і сподіваємося, що такі зустрічі будуть проходити в стінах нашої школи регулярно.