Шановні батьки майбутніх першокласників!

Комунальний заклад "Харківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 30" вітає Вас з важливою подією у Вашій родині! Запрошуємо Вашу дитину на навчання до нашої школи

Наша адреса: вул.Харківська набережна,4

тел. 732-95-21

03 квітня 2023 року - дата початку прийняття заяв до 1-х класів 2023/2024 навчального року.

На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти»Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до 1-го класу школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти району, створити заявку та підтвердити її документами у закладі освіти.
Інструкція для батьків

Заклади загальної середньої освіти мають доступ до перегляду та обробки заяв. Звертаємо Вашу увагу, що залишається чинним Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (далі - Порядок), затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367.

ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ ДО 1-ГО КЛАСУ

1. З 03 квітня до 31 травня 2023 року подати заяву та документи про зарахування (можливе подовження терміну подання документів у зв'язку із запровадженням воєнного стану).

2. 01.06.2023 року (орієнтовно) видається наказ про зарахування до 1-го класу тих, кто має право на першочергове зарахування до школи (при наявності оригіналів документів).

3. З 01.06.2023 року (орінтовно) оприлюднюється список претендентів на вільні місця

Звертаємо увагу на те, що підтвердження заяви документами в закладах освіти м.Харкова стане можливим лише у безпечний період та за попередньою домовленістю з керівництвом закладів загальної середньої освіти

Зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви про зарахування до закладу освіти (далі - заява про зарахування) одного з батьків, поданої особисто (з пред'явленням документа, що посвідчує особу заявника) за зразком , до якої додаються:

- копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред'являється оригінал відповідного документа);

- оригінал чи копія медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о, довідка профілактичних щеплень.

-Заява одного з батьків про прийом до школи

Батьки (один із батьків) мають право зареєструватися та надати необхідні документи (їх копії) до будь-якого закладу освіти для зарахування на вільні місця.

Оригінали можна надати пізнеше після закінчення воєнного стану

Згідно з підпунктом 1 пункту 3 глави 1 розділу ІІ Порядку до 01 червня включно зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти. Порядок не визначає пріоритетність у зарахуванні дітей цих чотирьох категорій.

Зазначаємо, що електронна реєстрація до закладу загальної середньої освіти також не встановлює черговість зарахування, а електронна заявка не є підставою для зарахування дитини до закладу загальної середньої освіти.

При наявності вільних місць

- діти приймаються на основі жеребкування.

Спроможність закладу

Кількість 1-х класів на 2023/2024 навчальний рік - 1

Кількість учнів -20

Цікаві посилання:

wym-1680193969292

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ

Закони України:

•«Про внесення змін до деяких законів України щодо державних гарантій в умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану» від 15.03.2022 № 2126-ІХ,

•«Про освіту»,

•«Про повну загальну середню освіту»,

•«Про захист персональних даних»;

Постанова Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. № 684 "Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів"

•Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти та науки України від 16.04.2018 № 367 (далі - Порядок);

Наказ Міністерства освіти і науки України від 28.03.2022 № 274 «Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні»;

•лист Міністерства освіти і науки України від 16.04.2022 № 1/4202-22 «Щодо зарахування до 1-го класу закладів загальної середньої освіти»;

•Наказ Департаменту освіти Харківської міської ради від 28.12.2022 №230 «Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв про зарахування дітей до 1-х класів у 2023 році»;

Наказ Управління освіти адміністрації Салтівського району Харківської міської ради від 30.12.2022 № 64 "Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв батьків про зарахування дітей до 1-х класів у 2023 році".