• Розмір шрифту:
  • A-
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30
picture one picture two picture three picture four

/Files/images/mvs.jpg

/Files/images/logo.png

/Files/images/MON_static.jpgНаціональна дитяча гаряча лініяНаціональна дитяча гаряча лінія

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Комунальний заклад "Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30
Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу С.О. Борзенка"

Наша адреса: 61050, м. Харків, Харківська набережна,4
e-mail: sch30@kharkivosvita.net.ua

Тел. 732-95-21

/Files/images/foto_dlya_stranits/школа.jpg

Над Харьковом-речкой стоит наша школа,
И в ней отражает свой взгляд.
Какую уж осень всё снова и снова,
Ватага приходит ребят.
Школа ты наша тридцатая,
Путёвку ты в жизнь нам дала.
Другой такой школы не знаю я,
Ты в памяти нашей всегда.
Филатов А.А.

Рік заснування школи - 1911;

Засновник школи – єпархіальний наглядач церковних шкіл В.Ф. Давиденко.
1912 р. – школа функціонує як чоловіча гімназія.
1919 р. – в приміщенні школи відкрита чоловіча політехнічна школа.
1945 р. – школа стає жіночою.
1956 р. – в школі навчаються хлопці та дівчата.
1975 р. – школі присвоєно ім’я Героя Радянського Союзу, випускника школи Сергія Олександровича Борзенко.
1987 р. – школа працює як середня загальноосвітня.
1987 р. – по теперішній час – на базі школи працює дитяча школа мистецтв № 3.
Школа пишається своїми випускниками, серед яких І.Муратов, М.Кульчицький, С.Борзенко, І.Меттер, В.Кондратенко.
Гасло педагогічного колективу - "Талант, мистецтво – визнання!"

Місія школи:

Створити умови для самостійного вибору кожною особистістю своєї стратегії поведінки, способу існування, напрямків самореалізації і самовдосконалення в контексті загальнолюдської культури.

ГЕНЕРАЛЬНА МЕТА ШКОЛИ:

Створити систему управління навчально-виховним процесом, яка забезпечить соціально-педагогічні, психологічні умови для розвитку особистості учасників навчально-виховного процесу.

НАУКОВА ТЕМА, НАД ЯКОЮ ПРАЦЮЄ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ:

«Підвищення якості освітнього процесу через впровадження нових педагогічних

та інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ)»

Профілі навчання школи ІІІ ступеня:

• інформаційно - технологічний

• універсальний

У школі працює 26 учителів, вищу освіту мають 24 особи, середню спеціальну освіту - 2, учителів-методистів -1, спеціалістів вищої категорії - 4, спеціалістів І категорії - 12 , спеціалістів II категорії - 6, спеціалістів - 4.

У навчальному закладі визначені російська та українська мови навчання. Загальна кількість класів - 14
Загальна кількість педагогічного колективу - 26
Загальна кількість учнів - 386

Напрямки роботи педагогічного колективу

• впровадження інноваційних технологій;

• удосконалення фахової майстерності педагогічних кадрів;

• створення оптимальних умов для гармонійного розвитку учнів;

• формування особистості випускника;

• комплексна пізнавальна, художньо - естетична, громадсько-правова, військово – патріотична, екологічна та спортивно-оздоровча діяльність.

Сучасні технології, які використовує педагогічний колектив:

• психологічний супровід навчально-виховного процесу;

• інформаційно-комп’ютерна технологія;

• технологія колективного творчого виховання;

• проектна технологія;

• театральна педагогіка.

В рамках шкільної програми «Обдарованість» функціонують:

• школа мистецтв №3

• гуртки навчальної спрямованості

• дружина юних пожежників

Наші вихованці є активними учасниками та переможцями таких заходів:

• районний турнір інтелектуалів, хіміків, фізиків, математиків, правознавців, юних журналістів, економістів;
  • Міжнародний інтерактивний конкурс «Кенгуру-2016» – брали участь 75 учнів 2-11-х класів (учитель Клюхіна Н.О., Боєва Н.В.), з них отримали червоних сертифікатів (відмінно) –1 чол.; синіх (добре) –17 чол.;
  • Всеукраїнський конкурс «Левеня-2016» – брали участь 9 учнів 7-10-х класів (учитель Патока О.М.), з них отримали добрий результат –7 чол.;
  • Всеукраїнський конкурс «Соняшник-2016» – брали участь 56 учнів 2-11 – класів (учитель Булавінцева О.М.);
  • Всеукраїнський конкурс «Кришталева сова» – брали участь 32 учня 4-11класів (учитель Погребняк В.Б.,Севостянова Т.О.) - Диплом І ступеня -1, Диплом ІІ ступеня -1, Диплом ІІІ ступеня – 6;
  • Обласний фестиваль «Слобожанська Камерата»- 2013 - Диплом лауреата ІІІ ступеню отримала Каневська А., 11 клас;
  • Обласний конкурс «Ось він який, мій тато!» - дипломами нагороджені Суська С., Піцур О, Шевченко С., Слухай К., Шепель К., Удовиченко Е.;
  • Обласна військово-патріотична акція учнівської та студентської області «Слобожанські дзвони перемоги» - грамота за активну участь Зайцева Марина (10-А);
  • Міський конкурс учнівських творів «Мій родовід» - ІІІ місце в районному етапі в номінації «Харків в історії в моєї родини» посіла Коштур В., клас:
  • Обласна олімпіада з історії мистецтв «Імпресіонізм як одне з видатних напрямків у мистецтві» - переможці: учениця 8-А класу Журавльова П. – ІІІ місце, учениця 8-А класу Коштур В. – ІІІ місце.

Попередня Серпень 2017 Наступна