План проведення місячника правової освіти в лютому 2017 року

ПЛАН проведення місячника правової освіти в лютому 2016 року

В період з 02.02 по 29.02 2016 року в ЗОШ № 30 проведено наступні заходи:

З учнями школи провели бесіди працівники правоохоронних органів, ССД, фахівці права: 08.02.16 – бесіда з профілактики правопорушень з учнями 5-6 класів проведена Хороших А.Ю., рядовим поліції Київського ВП ГУНП, 09.02.16 – проведено лекцію з сімейного права для учнів 11 класу Нестеренко Н.В., начальником Московського відділу РАГСу, 12.02.16 – проведено профілактичну бесіду з учнями 9-11 класів Гончаровим С.О., інспектором ювінальної первенції сектору Московського ВП, 23.02.16 - «Діти -злочин і кара» (зустріч – розмова учнів 4-Б кл. про юридичну відповідальність з адвокатом Куманецьким О.С.), 24.02.16 – проведено бесіду з профілактики правопорушень, бездоглядності, насильства в сімьї, виховання здорового способу життя завідуючим сектору ССД Московського р-ну Сидорчуком В.М.

З 08.02.16 по 15.02.16 вшколі працювала лектораська група старшокласників з ознайомлення школярів молодших класів з основами законодавства України «Закон і ми».

Класними керівниками було проведено бесіди за темами: «Ми, наші права та обов’язки», «Насильству – ні!» та «Конвенція прав дитини» (3 кл), «Права та обов’язки» та «Права людини в Україні» (9 кл), «Мої права та обов’язки», «Поради Мудрої Сови» та «Україна – правова держава» (1 кл), «Права дитини» (2-Б кл), «Що означає жити по совісті» та «Як ми знаємо закон?» (10 кл).

Класними керівниками було проведено години спілкування за темами: «Цивільна, адміністративна, кримінальна відповідальність», «Закон і совість», «Торгівля людьми – грубе порушення прав громадянина» та «Правила і закони в твоєму житті» (11 кл), «Право, обов’язок і честь» (6 кл), «Мої права та обов’язки» (2-А кл), «Підліток і закон» та «Громадянська, адміністративна та карна відповідальність» ( 9 кл), «Права дитини» (7 кл), «Кримінальна відповідальність за поширення наркотиків» та «Якщо в тебе проблема – куди звертатися?» (10 кл), «Великі права маленької дитини» (4-А кл), «Виконуй обов’язки, поважай правопорядок» (4-Б кл), «Право, обов’язок, свобода та відповідальність» (8 кл), «Що таке добро, що таке зло» (6 кл), «Знай свої права, дитино» (2-Б кл).

Учні початкової школи переглянули та обговорили мульфільми, в яких йдеться про порушення прав, учні 6 кл переглянули та обговорили відеофільм «Правопорушення серед підлітків».

Учні 4-Б класу переглянули та обговорили презентацію «Як казки допомагають знати свої права».

Учні 8-А класу прийняли участь у брейн-ринзі «Мої права», а учні 4-А класу у вікторині «Ти знаєш свої права?», учні 5 класу – у вікторині «Знавці права», учні 7 кл – у засіданні круглого столу «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», учні 6 кл – у ситуативному практикумі „Наші права – щасливе дитинство”.

Учні 2-Б класу читали українські народні казки та обговорювали ситуації, в яких порушуються права казкових персонажів.

Учні 10 кл відвідали музей історії органів внутрішніх справ Харківської області.

Учні 2-8 класів взяли участь у конкурсі малюнку «Діти проти насильства», а учні 9-11 класів у конкурсі газет на правову тематику. Кращі учнівські роботи було відібрано для участі у райнному конкурсу малюнку «Діти проти насильства».

В шкільній бібліотеці впродовж лютого працювала виставка науково-популярної та навчальної література на правознавчу тематику.