• Готуємось до ЗНО

/Files/images/logo.gif

До уваги майбутніх абітурієнтів!

Інформація про зовнішнє незалежне оцінювання

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) - це успішна реформа, яка дозволила зробити наше суспільство справедливішим, наблизила його до стандартів цивілізованих країн.
Зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень проводиться для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України
Результати зовнішнього незалежного оцінювання зараховуються як вступні випробування до вищих навчальних закладів за освітньо-професійними програмами підготовки молодшого спеціаліста та бакалавра

/Files/images/зно.jpg

Нормативна правова база

Готуємось до ЗНО - 2017

Зовнішнє незалежне оцінювання 2017 року відбудеться з 23 травня до 15 липня 2017 року. Про це йдеться у наказі Міністерства освіти і науки № 889 від 27 липня 2016 року.

Також, зазначеним наказом визначено, що кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш ніж із чотирьох навчальних предметів.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року.

Також, наказом затверджено перелік предметів ЗНО. Як і у цьому році, зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з 12 предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, російська мова та французька мова.

Тест ЗНО з української мови та літератури є обов’язковим для всіх абітурієнтів.

Програми ЗНО-2017

ПРОБНЕ ЗНО

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі – пробне тестування) проводиться з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:

• ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року;
  • виконати пробний тест та попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • навчитись ефективно розподіляти час;
  • отримати правильні відповіді та дізнатися результат за допомогою спеціального сервісу, що буде розміщений на сайті Українського центру оцінювання якості освіти;
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • оцінити власний рівень навчальних досягнень.
Реєстрація осіб для участі в пробному тестуванні триватиме з 10 до 31 січня 2017 року.
Пробне тестування відбудеться:
1 квітня – з української мови і літератури;
8 квітня – з англійської, німецької, іспанської, французької, російської мов, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії.

Максимальна кількість навчальних предметів, які особа може обрати для проходження пробного тестування, – два: українська мова і література та один із навчальних предметів, тестування з яких проводиться 8 квітня.

Реєстрацію учасників здійснюють регіональні центри оцінювання якості освіти.

У реєстраційній заяві має бути вказана така інформація про особу: прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, місце проживання, контактний телефон, електронна адреса (за наявності), перелік навчальних предметів із зазначенням мови, якою особа бажає отримати завдання пробного тесту, населений пункт, де особа буде проходити пробне тестування (обраний з установленого регіональним центром переліку).

Пробне тестування проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб. Реєстрація для участі в пробному тестуванні вважається завершеною після надходження коштів для оплати послуг із проведення пробного тестування з обраного(их) особою навчального(их) предмета(ів) на рахунок регіонального центру, зазначеного у квитанції, що формується одночасно з реєстраційною заявою.

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Результати пробного тестування не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти та для конкурсного відбору на навчання до вищих навчальних закладів.

Детальна інформація про проведення пробного тестування та вартість послуги розміщена на сайті регіонального центру, на території обслуговування якого особа бажає проходити пробне тестування.