Зустріч учнів 8-11-х класів зі старшим інспектором сектору рекрутингу та оперативного пошуку управління протидії кіберзлочинам в Харківській області Департаменту кіберполіції майором поліції Федоровою Людмилою Олександрівною на тему «МРІЯ...»

17 травня 2023 року з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної агресії проти України, в форматі Zoom-конференції відбулася зустріч учнів 8-11-х класів ХЗОШ №30 та ХЗОШ №19 зі старшим інспектором сектору рекрутингу та оперативного пошуку управління протидії кіберзлочинам в Харківській області Департаменту кіберполіції майором поліції Федоровою Людмилою Олександрівною, яка ознайомила учнів з проєктом «МРІЯ», що має на меті поєднати кіберполіцію та волонтерів у протидії російським окупантам в медіа-просторі. Школярі отримали дієві поради щодо покращення медіа-грамотності населення, попередження дезінформації та зменшення впливу антиукраїнської пропаганди на суспільство.