Онлайн-зустріч учнів 6-8 класів із ШОП

24 січня 2022 року в рамках проєкту «Шкільний офіцер поліції» відбулася онлайн-зустріч учнів 6-8класів КЗ "ХЗОШ № 30" та ХЛ №8 зі шкільним офіцер поліції Клименком Д.В. Зі школярами було проведено онлайн-заняття "Безпека дитини в умовах воєнного часу", під час якого обговорювалися правила поведінки у разі повітряної тривоги, в бомбосховищі, з вибухонебезпечними предметами, було надано поради учням про заходи безпеки для дітей під час воєнного часу. Також повторили правила поведінки в зимовий період, акцентуючи увагу на правилах користування електроприладами та на правилах поведінки на льоду. Дмитро В'ячеславович нагадав і правила дорожнього руху, і про правила поведінки в соціальних мережах, і правила поведінки з незнайомими людьми.