Зустріч з представником ХНУВС

Професор кафедри педагогіки та психології факультету № 3 ХНУВССвітлана Харченко провела профорієнтаційну зустріч з заступникомдиректора з навчально-виховної роботи Харківської загальноосвітньої школаІ-ІІІ ступенів №30 Харківської міської ради Харківської області імені ГерояРадянського Союзу С.О. Борзенка Дерев’янко Оксаною Михайлівною.

Представниця університету ознайомила заступника директора школи ізфакультетами та спеціальностями, за якими здійснюється підготовкафахівців, умовами вступу, правилами подання документів, особливостямиорганізації освітнього процесу, наголосила на можливостях щодоособистісної реалізації курсантів і студентів університету в науковій, творчій,спортивній діяльності та ін., а також обговорили можливості заключеннядоговору про співпрацю між освітніми закладами.

Особливу увагу Світлана Харченко приділила тому, що в університетівідбувається підготовка в здобувачів вищої освіти за спеціальністю«Психологія (психолог ювенальної превенції)».