Заходи до Дня пам’яті жертв Голодомору

"Згадайте нас - бо ми колись жили.

Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!

Ми в цій землі житами проросли,

Щоб голоду не знали люди вічно."

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

Напередодні Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті померлим від голоду», приуроченій вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні, в школі проведено ряд заходів.

Класними керівниками проведені години спілкування, круглі столи «Моторошні дні в історії українського народу», уроки пам'яті? організовано перегляд та обговорення документальних фільмів, соціальних роликів. В шкільній бібліотеці протягом тижня діти переглядали книжкову виставку «Голодний 1933-й», мали змогу переглянути книгу пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років по Харківській області.