З Днем захисника України

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, більш молоде – День захисника України.

Збройні сили України своїми славними традиціями зобов’язані козацтву. Багато століть лунають над нашою землею пісні, які уславляють козаків, чий святий обов’язок – захищати свій дім, свою Батьківщину, боронити свою правду – своєю силою і волею.

11 жовтня в школі були проведені виховні заходи, присвячені Дню захисника.Діти знайомилися з традиціями, звичаями, побутом українських козаків.

У перших класах пройшла посвята в козачата. Для 5-11 класів було проведено "Козацькі розваги" та святковий концерт, присвячений Дню захисника України.

Учні 10-11 класів відвідали День відкритих дверей у Національній академії Національної гвардії України

Святкові заходи направлені на патріотичне виховання дітей, виховання любові та поваги до захисників Вітчизни, славної Української Армії, вшанування мужності та героїзму воїнів. Тож хай живе і донині слава козацька, слава України! Нехай Свята Покрова береже Героїв наших і захищає від кулі ворожої!

Козацькому роду нема переводу!