Відбувся І (районний) етап XІV міського турніру юних математиків для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти Московського району міста Харкова

На виконання наказів Департаменту освіти Харківської міської ради від 28.08.2019 № 216 «Про проведення ХІV міського турніру юних математиків для учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти», Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради від 03.09.2019 №118 «Про проведення районного етапу ХІV міського турніру юних математиків для учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти» 09 вересня 2019 року на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 140 проведено І (районний) етап XІV міського турніру юних математиків.

У І (районному) етапі також брала участь команди нашої школи.