Святкове відкриття табірної зміни табору відпочинку з денним перебуванням «Ентузіасти» при комунальному закладі «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30

27 травня у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 30 розпочав свою роботу табір відпочинку з денним перебуванням "Ентузіасти".

На святі відкриття діти потанцювали, повеселилися, заспівали разом. Нехай таке веселе відкриття стане доброю традицією.

Літо – найкраща пора року для дітей, воно дає можливість звільнитись від уроків, вдосталь спілкуватися з друзями. Літо – пора ігор, яскравих вражень, вільного вибору занять, поповнення силами, відновлення здоров’я, морального загартування, духовного збагачення, творчості, активного пізнання світу та себе в ньому.