Круглий стіл з профілактики злочинності

За ініціативою районного Управління освіти 24 квітня 2019 року на базі школи було проведено засідання «круглого столу» з попередження злочинності, насильства, булінгу, з пропаганди здорового способу життя, роз`яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх за участю завідуючого сектором Служби у справах дітей по Московському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради Сидорчука В.М.,спеціаліста І категорії Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Московського району Бугай Л.В., лікаря-нарколога ХКНПХОР «ОНД» Шпаченка В.М., президента громадської організації «Фонд рятування дітей та підлітків України від наркотиків» Миславської І.Б., фахівця з профорієнтації Харківського міського центру зайнятості Найдьонової О.О.

У заході брали участь 130 учнів 7-11 класів цього закладу освіти.