День української писемності та мови

До Дня української писемності та мови було проведено цілу низку заходів пізнавально- навчального спрямування з метою формування мовленнєвої компетенції школярів в україномовному середовищі, виховання любові та шанобливого ставлення до рідної мови,

В 5- 8 класах відповідно до вікових особливостей вчителем української мови та літератури Велічко Л.Н були проведені диктанти на патріотичну тематику.

Учні 9-11 класів разом з вчителем української мови та літератури Булавінцевою О.М. долучилися до написання радіодиктанту національної єдності.

Учитель української мови та літератури Глушак М.В. підготувала та організувала виступ лекторської групи з числа учнів 5-6 класів перед учнями 1-11 класів «Спочатку було слово».

Учні 3-4 класів взяли участь у шкільному І етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, учні 5-11 класів - шкільному етапі конкурсу ім. Т.Г.Шевченка. Також учителі української мови та літератури протягом тижня провели тематичні уроки «Збережемо рідну мову», « Мова наша солов’їна». Було організовано виставку тематичних газет.