День захисника України

День захисника́ Украї́ни—свято, що відзначається вУкраїні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015року є державним святом і неробочим днем. Свято встановлене 14 жовтня 2014р. указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.Саме під таким гаслом— «Сила нескорених»— українці вперше відзначали свято Дня захисника України 14 жовтня. 10 жовтня 2015 року Президент України Петро Порошенко під час виступу на Всеукраїнському форумі учасників антитерористичної операції зазначив, що саме силу нескорених продемонстрували українські воїни, які відстоюють незалежність та суверенітет України у війні з російським агресором.Президент наголосив, що захист Вітчизни став справою всіх українців, тому День захисника України, який визначено вихідним днем, має стати всенародним святом, таким же значимим як Різдво, Великдень чи День незалежності.«14 жовтня, Покрова Пресвятої Богородиці, ще з козацьких часів був святковим днем захисників Вітчизни. Тому, минулого року, свідомо викреслюючи з українського календаря чуже, штучно до нас привнесене свято російської армії-окупанта, я цілком природно зупинив свій вибір на 14 жовтня»,— зазначив Петро Порошенко.

12 жовтня для учнів 1- 4 класів в актовій залі вчителем Карбань І.П. було підготовлено та проведено Свято козачат.

В спортивній залі для учнів 6-11 класів до Дня захисника України були проведені військово-спортивні змагання. Також в класах були проведені години спілкування до Дня захисника України