Свято Першого дзвоника

03 вересня 2018 року було проведено святкову лінійку до Дня знань.

Директор школи Шестак В.В. привітала учнів, вчителів та батьків зі святом та передала привітання від Харківського міського Голови Геннадія Кернеса.

День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути! Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання та побажання – це все про одне із найважливіших шкільних свят.

Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово. Роки навчання – найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя.

Саме сьогодні стартує Нова Українська Школа.

Вітаємо усіх з початком навчання! Бажаємо творчої наснаги та успіхів!