Свято Останнього дзвоника

25 травня 2018 року було проведено свято Останнього дзвоника.

Останній дзвоник - це символ закінчення навчання, це веселе і сумне свято одночасно. Начебто зовсім недавно ви боязко і невпевнено увійшли в 1-й клас і у Вас все було попереду: перша вчителька, перший дзвінок, перше прочитане слово, перші радощі й прикрощі. А тепер дзвенить Останній дзвінок і йдуть у минуле довгоочікувані дзвінки на перерви, щоденники ... Як стрічка кіно, закінчилися безтурботні шкільні роки, що подарували нам багато гарного, які зробили нас розумнішими.

Директор школи В.В.Шестак прочитала привітання Харківського міського голови Г. А. Кернеса. Геннадій Адольфович побажав випускникам удачі, всім дітям - гарного літнього відпочинку. І миру нам усім. Попереду їх очікують зміни у житті, але перш за все, треба сказати «дякую» вчителям та батькам, тим, хто вклав у них своє серце та свої знання. Тож хочеться побажати випускникам успіхів та наполегливості. Життя не завжди є справедливим, але якщо докладати зусиль – то можна досягнути мети. Удачі вам і нехай ваш останній дзвінок стане одним з найприємніших спогадів!

А всіх інших школярів очікує літо. Хочеться, щоб воно було цікавим, змістовним і оздоровчим.

День сьогодні такий незвичайний,

Сонце встало умите в росі,

Скликав в школу нас дзвоник останній

І зібрались на свято усі.