Круглий стіл з профілактики злочинності

З метою реалізації Указу Президента України від 14.11.2017 №361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» на базі ХЗОШ №30 17.04.2018 року проведено засідання «круглого столу» з попередження злочинності, роз`яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх, з пропаганди здорового способу життя, профорієнтації для учнів 7-10 класів цієї школи.

Перед школярами виступили лікар-нарколог Харківського обласного наркологічного диспансеру Шпаченко В.М., президент ХГОО «Фонд рятування дітей та підлітків України від наркотиків» Миславська І.Б., співробітники Управління патрульної поліції у місті Харкові Департаменту патрульної поліції лейтенант Удовіченко К.І. та лейтенант Синєгібський М.Ю., фахівець із соціальної роботи Центра соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Московського району м.Харкова Бугай Л.В.

Цей виховний захід у 2017/2018 навчальному році став шістнадцятим в циклі круглих столів, які щорічно проводяться на базі закладів району на виконання Плану спільних заходів Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Харківської області зі Службою у справах дітей по Московському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради, сектором ювенальної превенції Московського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області, Центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Московського району міста Харкова, Харківським міським шкірно-венерологічним диспансером №2, Наркологічним кабінетом Московського району міста Харкова з попередження правопорушень, злочинності, насильства, булінгу, запобігання дитячій бездоглядності і жорстокого поводження з дітьми, здійснення правоосвітницької роботи в закладі освіти з учнями та батьківською громадськістю, роботи з пропаганди здорового способу життя, попередження наркоманії, токсикоманії та СНІДу на 2018 рік.