• Новини школи

Семінар вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Московського району

2018-04-16

/Files/photogallery/8584/IMG-45e69dfbfc5c7b5364494ac300198307-V.jpg

13 квітня 2018 року в комунальному закладі «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу С.О. Борзенка» проведено семінар вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Московського району міста Харкова за темою «Особливості організації навчально-виховного процесу в початковій школі в умовах впровадження нового Державного стандарту початкової освіти».

Захід підготували та провели Булавінцева О.М., заступник директора з НВР, регіональний тренер Нової української школи; та Дерев’янко О.М., вчитель початкових класів, учасник Обласного ТТК «Готуємось до нового Держстандарту».