Акція «16 днів проти насильства»

Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насилля» розпочата у 1991 році. Ініціатори обрали датою початку акції 25 листопада — Міжнародний день боротьби з насиллям у ставленні до жінок та датою її завершення — 10 грудня — Міжнародний день захисту прав людини.

Учні школи приєдналися до участі в Міжнародній акції «16 днів проти насилля». Було проведено низку тематичних виховних заходів, конкурсів, виступів, психологічних годин та тренінгів. У рамках акції відбулися такі заходи: бібліотечна виставка «16 днів проти насильства», конкурс малюнків «Ми проти жорстокого поводження з дітьми», , тренінгове заняття для учнів «Скажемо «ні» насильству в шкільному колективі», круглий стіл на тему: «Насилля в сім’ї як соціальна проблема», години спілкування.