Відкриття школи для батьків «ПЛАНЕТА 7-Я»

2017-11-30

28 листопада 2017 року на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області відбулося відкриття Школи для батьків міста Харкова «ПЛАНЕТА 7-Я».

Проект реалізується Міською батьківською радою спільно з Департаментом освіти Харківської міської ради. Для батьків учнів та вихованців закладів освіти міста проведено 7 занять у рамках «Здорова дитина – щаслива родина».

З метою навчання батьків учнів та вихованців закладів освіти міста вмінню формувати в дітей та підлітків почуття відповідальності за власне життя та здоров’я.

Для слухачів школи запропоновано наступні теми:

«Профілактика ГРВІ в осінньо-зимовий період. Вакцинація дітей»,

«Статеве виховання підлітків»,

«Здорове харчування – запорука здорового та щасливого життя»,

«Гармонія стосунків у сім’ї. Проблеми «перехідного» віку»,

«Перша медична допомога в екстремальних ситуаціях»,

«Профілактика захворювань органів зору в дітей»,

«Профілактика шкідливих звичок серед підлітків».

Заняття з батьками провели лікарі різних спеціальностей, психологи, волонтери. Міською батьківською радою до співпраці в організації проведення занять залучено ДУ «Інститут охорони здоров’я дітей і підлітків НАМН України», КЗОЗ «Обласний центр планування сім’ї та репродукції людини», КЗОЗ «Харківський обласний центр профілактики і боротьби зі СНІДом», Товариство Червоного Хреста в Харкові, Міжнародний медичний центр «Офтальміка», КЗОЗ «Харківська міська дитяча поліклініка № 14» – «Клініка, дружня до молоді».

Кiлькiсть переглядiв: 27