Стартувала додаткова сесія ЗНО-2017

2017-07-04

/Files/images/zno-2017.jpg

03 липня 2017 року, тестуванням з української мови і літератури розпочинається додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання.

04 липня відбудеться додаткова сесія з англійської, російської мов,

05 липня – з математики,

06 липня – з історії України,

07 липня – з біології, іспанської, німецької, французької мов,

10 липня – географії,

11 липня – фізики, 12 липня – хімії.

Увага! Початок ЗНО з російської, іспанської, німецької французької мов о 14:00.

Допуск до пунктів тестування в такому випадку триватиме з 13:15 до 13:50.

Початок проведення інших тестувань, як завжди, об 11:00. Допуск учасників до пунктів тестування триватиме з 10:15 до 10:50.

Вхід учасників до пунктів тестування відбуватиметься за наявності таких документів:Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті;запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.У разі відсутності Сертифіката, паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, або пред’явлення копій цих документів абітурієнт до пункту проходження ЗНО не допускається.

На інформаційних сторінках учасників розміщено запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Рекомендуємо завчасно роздрукувати запрошення-перепустку й ознайомитися з маршрутами проїзду до пунктів проведення ЗНО, розміщеними на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.Рекомендуємо також мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Нагадуємо, що результати зовнішнього незалежного оцінювання з певного навчального предмета можуть бути анульовані в разі виявлення протягом часу, відведеного на складання тесту, в учасника зовнішнього оцінювання засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації (мобільні телефони, навушники, флеш-накопичувачі тощо), друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.За матеріалами сайту

Кiлькiсть переглядiв: 14