Круглий стіл з питань профілактики злочинності

На підставі Плану спільних дій, з метою формування правової культури школярів, за ініціативою районного Управління освіти 24 квітня 2017 року на базі КЗ «ХЗОШ №30» проведено круглий стіл з питань попередження злочинності, правопорушень, насильства, роз’яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх, з пропаганди здорового способу життя, профілактики випадків булінгу та кібербулінгу серед підлітків.

Участь у круглому столі взяли лікар-нарколог НК Московського району Шпаченко В.М., директор громадської організації «Фонд рятування дітей і підлітків України від наркотиків» Миславська І.Б., провідний спеціаліст-юрисконсульт ЦСССДМ Сліпченко Т.І., інспектор ВЗГ УПП у м. Харкові лейтенант поліції Ведмедеря Є.В. і 130 учнів 7-11-х класів ЗОШ №30

Під час круглого столу гостями були порушені питання профілактики насильства, поширенню випадків булінгу та кібербулінгу серед підлітків, самовільних уходів дітей з дому, боротьби з тютюнопалінням, використанням електронних цигарок школярами та вживанню ними алкогольних напоїв і наркотичних речовин, запобігання насильства в родинах, роз’яснено учням механізм постановки на облік у ССД та секторі поліції. Засідання пройшло традиційно в конструктивній атмосфері, на чисельні запитання учнів запрошені гості дали вичерпні відповіді.