Відповідно до Закону України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Положення про загальноосвітній навчальний заклад , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778, Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 № 67, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 14.08.2015 за № 173/26618, на виконання наказу Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 13.01.2009 №3 «Про організацію державної атестації навчальних закладів Харківської області», наказів управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради від 07.10.2015 №130 «Про проведення атестаційної експертизи комунального закладу «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу С.О. Борзенка», від 31.03.2015 №49 «Про затвердження плану атестаційної експертизи навчальних закладів Московського району», відповідно до робочої програми атестаційної експертизи навчального закладу, у листопаді 2015 року комісією управління освіти адміністрації Московського району проведено атестацію комунального закладу «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу С.О. Борзенка».

Заклад освіти провів відповідну підготовку та успішно пройшов всі етапи атестаційної експертизи .

На підставі висновку за результатами атестаційної експертизи від 02.12.2015 року, наказу по управлінню освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради від 15.12.2015 №175 «Про результати державної атестації комунального закладу «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу С.О. Борзенка» заклад визнано атестованим .

Підтверджено право комунального закладу «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу С.О. Борзенка» на надання початкової загальної освіти, базової загальної середньої освіти, повної загальної середньої освіти з видачею документів про освіту державного зразка про відповідний рівень освіти.

Вітаємо трудовий колектив, батьків учнівкомунального закладу «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу С.О. Борзенка»!

Бажаємо успіхів!