Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти

Наказ від 02.09.2019 "Про призначення посадових осіб, відповідальних за підготовку, розміщення, актуальність, достовірність та оновлення інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних на сайті Харківської міської ради. міського голови та виконавчого комітету та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних "

Атестація школи

Відповідно до частини третьої статті 40 Закону України «Про загальну середню освіту», Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 № 67», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 року за № 173/26618, на виконання наказу Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 13.01.2009 № 3 «Про організацію державної атестації навчальних закладів Харківської області», наказу управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради від 20.09.2013 № 130 «Про затвердження плану атестаційної експертизи навчальних закладів Московського району» було проведено атестацію комунального закладу «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу С.О.Борзенка»з 12.11.2015 по 02.12.2015

Результати державної атестації

15.12.2015 На підставі висновку районної атестаційної комісії, відповідно до наказу по управлінню освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради від 15.12.2015 № 175 «Про результати державної атестації комунального закладу «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу С.О.Борзенка» навчальний заклад визнано атестованим та підтверджено право КЗ «ХЗОШ № 30» на надання початкової загальної освіти, базової загальної середньої освіти, повної загальної середньої освіти з видачею документів про освіту державного зразка про відповідний рівень освіти.