Нові надходження до бібліотеки

Шановні вчителі, учні та батьки!

У шкільну бібліотеку надійшли нові підручники для 4-х, 7-х та 8-х класів на 2016-2017 навчальний рік.

4 клас:

/Files/images/0_1.jpg /Files/images/0_3.jpg/Files/images/0_6.jpg/Files/images/0_5.jpg/Files/images/0_4.jpg/Files/images/0_2.jpg

1.Павліченко О.М. Англійська мова – 100%
2.Бойченко Т.Е. Основи здоров’я - 100%
3.Ломаковская Г.В. Информатика - 100%
4.Коченгіна М.В. Літературне читання – 100%
5.Богданович М.В. Математика – 100%
6.Аристова Л.С. Музичне мистецтво – 100%
7.Грущинская И.В. Природоведение – 100%
8.Челышева И.Л. Русский язык - 100%
9.Джежелей О.В. Литературное чтение – 100%
10.Гавриш Н.В. Украънська мова – 100%
11.Хорошковська О.Н. Українська мова – 100%
12.Таглина О.В. Я в мире – 100%

7 клас

/Files/images/0_10.jpg/Files/images/0_11.jpg/Files/images/0_12.jpg/Files/images/0_13.jpg/Files/images/0_7.jpg/Files/images/0_8.jpg/Files/images/0_9.jpg/Files/images/0_14.jpg

1.Мерзляк А.Г. Алгебра – 100%

Борзенко О.І. Українська література – 100%
Заболотний О.В. Українська мова – 100 %
Карпюк О.Д.Англійська мова – 100%

/Files/photogallery/_01.jpg Україна – одна з найбільших країн Європи, мальовничий край, який має славетну історію, унікальну чарівну природу й неповторну культуру. Книга розповість нам про славетне минуле нашої держави України,про її героїчних синів і дочок, пояснює складні моменти нашої історії, захоплює описом найкрасивіших наших лісів і річок.

/Files/photogallery/_02.jpg Книга предназначается тем, кто хочет как можно больше узнать об Украине, о памятниках культуры и живописных уголках природы, которые стали символами и гордостью нашей страны. Уникальные фотографии и информативные тексты будут полезны не только украинцам, но и гостям страны, интересующимся историей и культурой нашего государства

Український народ з покоління в покоління творив книгу життя, в якій заклав універсальні знання про світоустрій, дивовижність природи, навколишню дійсність, /Files/photogallery/_03.jpg побут людини. Частка цих знань в органічній єдності з народними уявленнями, домислом та вигадкою дійшла до нас в одному із найяскравіших жанрів фольклору - легендах. Ознайомитися з найкращими зразками українських легенд допоможе вам ця книга, яка зацікавить читачів різного віку, уподобань, роду занять.

/Files/photogallery/_04.jpg До хрестоматії увійшли найкращі твори наших класиків, написані українською мовою на тему любові та пошани до Батьківщини, її захисту від ворогів і нашої багаторічної історії.
Невипадково доданий вірш Бориса Чичибабіна, написаний російською, який знаменує спільність усіх народів України в любові до своєї Батьківщини.
Хоча більша частина творів у цій книжці передбачена чинною програмою для шкіл, зацікавить вона не лише школярів, а й дорослого читача.

/Files/photogallery/_05.jpg Ця хрестоматія — чудова колекція творів відомих українських письменників і поетів, а також усної народної творчості. Вірші, казки та оповідання, що увійшли до книжки, мають на меті торкнутися найкращих струн дитячої душі та навчити маленького читача добра та любові. Літературна скарбничка-чарівничка стане окрасою будь-якої дитячої бібліотеки, адже добре та мудре слово — вічне

Наступні енциклопедичні видання допоможуть задовольнити природний потяг до пізнання чарівного світу довкілля. Небо, Земля, Вода, Вогонь відкриють свої таємниці. Людина в природі і в праці стане ближчою і зрозумілішою.
Ці книги розкажуть про дивовижний світ тварин, дізнаєшся багато цікавого про найбільших і найменших, найшвидших і найледачіших, найрозумніших і найненажерливіших тварин, отримаєш відповіді на питання: чи розуміють тварини одна одну, чи можуть вони плакати або сміятися, чи розрізняють тварини кольори, як їм удається вижити в пустелі...Ти дізнаєшся про дивовижний і розмаїтний світ лісу, морів та океанів, їх флору і фауну.

/Files/photogallery/_06.jpg /Files/photogallery/_08.jpg /Files/photogallery/_07.jpg

Тому завітай до нашої бібліотеки, щоб дізнатись більше про світ навколо тебе!