Добридень!

Ви знаходитесь на сайті бібліотеки комунального закладу "Харківська гімназія № 30 Харківської міської ради"

/Files/images/image005.jpg

Адреса бібліотеки:

"Харківська гімназія № 30 Харківської міської ради", м. Харків, Харківська набережна, 4, т. 725 -16 – 03

Запрошуємо вчителів, гімназистів, їх батьків та усіх, хто любить книгу та читання до нас у гості!

До послуг користувачів:

книжкові виставки, тематичні полиці, які знайомлять з найцікавішою літературою;

інформування вчителів про наявність методичних матеріалів ;

навчання, практична допомога в користуванні каталогами,картотеками;

надання можливості користування сценаріями масових заходів;

багато цікавого матеріалу в тематичних папках при підготовці до уроків

В бібліотеці можна не тільки ознайомитися з книжковими виставками, але й подивитися цікавий мультфільм, прийняти участь у літературній вікторині, дискусії, годині цікавих повідомлень, а також можна взяти будь – який підручник, або книжку з гімназійної навчальної програми, знайти класику, казки, перегорнути цікаві журнали,поспілкуватися з друзями, підготувати реферат та просто відпочити.

/Files/images/04.jpg

В нашій бібліотеці також в наявності велика кількість традиційних носіїв інформації:

різноманітні енциклопедії, довідники, словники.

/Files/images/png_28_.pngУ пошуку інформації допомагають алфавітний та систематичний каталоги

/Files/images/P4130220.JPG

До послуг читачів бібліотеки є комп’ютер з виходом в Інтернет, за допомогою якого педагоги та учні гімназії находять потрібну їм інформацію у всесвітній мережі.
/Files/images/01.jpg

Упроваджуючи у роботу нові інформаційні технології, бібліотека намагається створити умови для повноцінного забезпечення інформацією учнів та вчителів гімназії

Наша бібліотека - це острів тиші і спокою у бурхливому морі гімназійного життя. А книги мають здатність лікувати людські душі.

/Files/images/03.jpg/Files/images/DSC02219.JPG

/Files/photogallery/IMG_1808.JPG /Files/images/DSC02937.JPG
Всім, кому буде цікаво познайомитися з історією однієї з найстаріших гімназій міста та її бібліотекою заходь сюди

Бажаємо Вам приємного перебування в нашій бібліотеці
!

Ми чекаємо Вас! Завітайте до нас!

Розклад роботи бібліотеки:

понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця: 8 .30 — 17.00.
субота, неділя – вихідні
остання п’ятниця місяця – санітарний день.

Розділ "Наша бібліотека" офіційного сайту міського управління освіти: www.kharkivosvita.net.ua/content/4/49