Корисні посилання:

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту.

Освіта та наука України: нормативні акти, база даних ВУЗів та шкіл, новини.

Головне управління освіти і науки Харківської обласної держаної адміністрації

Департамент освіти Харківської міської ради

Офіційний сайт управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради

Форум директорів шкіл України

Освітні та корисні портали:

Освіта-UA.

Директору школи та завучеві по учбовій роботі

Матеріали для класного керівника

Для шкільного психолога

Новини. ВНЗ. Тестування. Школа: школа сьогодні, управління, технології навчання, виховання школярів, психологія, позашкільна робота, підвищення кваліфікації, теорія, навчальні програми, оцінювання, законодавство, журнали.

Міська освітня мережа

Освіта в Україні.
Українські організації, пов'язані з освітою. Вищі та середні навчальні заклади. Освіта за кордоном, гранти. Преса. Виставки та семінари. Дистанційне навчання.

Харківська академія неперервної освіти

Освітній портал™ - освіта в Україні, освіта за кордоном.
Довідник ВНЗ України. Зовнішнє тестування. Абітурієнту. Новини освіти та науки України та закордону. Каталог освітніх сайтів. Форум. Реферати, курсові, дипломні. Освіта за кордоном.

Система дистанційного навчання "Доступна освіта"

Єдине освітнє інформаційне вікно України.
На сайті зібрана найповніша та найновіша база даних українських шкіл, вищих навчальних закладів та професійно-технічної освіти.

Каталог сайтів "Навчання та освіта".
Об'єднує освітні сайти - навчання за кордоном, вивчення іноземних мов, репетитори і курси підготовки, школи, колекції рефератів та інші тематичні ресурси

"Інститут обдарованої дитини"

Острів знань.
Комплексна інформація про навчання і дозвілля. Чинні навчальні програми, методичні документи. Деякі окремі аспекти навчання. Плани роботи шкіл, атестація. Сценарії проведення свят, вікторин. Зарубіжний досвід. Обмін педагогічним досвідом, обговорення, поради, точки зору. Про історію освіти, навчання та видатних педагогів. Питання ліцензування освітньої діяльності в Україні. Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів. Огляди українських педагогічних видань, дайджести, публікації.

Школа-Online.
Всеукраїнський освітній портал.

UROKI.NET
Все для вчителя: поурочне і тематичне планування, відкриті уроки, сценарії шкільних свят, методичні розробки, конспекти уроків, підручники, лабораторні, контрольні роботи і безліч інших матеріалів для вчителів-предметників, матеріали для педагогів-організаторів, шкільних психологів, завучів, класних керівників і директорів шкіл, ліцеїв, гімназій.

Відео та музика для школи.
Вчителю може стати в нагоді відеоматеріал з колекції, яку складають навчальні,науково-популярні та художні фільми.